• Nová podstrana

• V dňoch 20. 9. - 21. 9. 2011 naše žiačky Simona Procingerová 7. A a Ria Petríková 8. B reprezentovali okres Liptovský Mikuláš v atletickom štvorboji v meste Opava. Z celkového počtu 38 dievčat Simona Procingerová skončila na 8. mieste a Ria Petríková 12. miesto.

Atketické dužstvo v Opave obsadilo 2. miesto z celkového počtu 6 družstiev

Dňa 23. septembra 2011 sa naši žiaci zúčastnili OK - Cezpoľného behu. Našu školu reprezentovali Jakub Grigar 9. A, ktorý obsadil v celkovom hodnotení 2. miesto, Martin Lovaštík 8. B, Mário Lenčo 8. A - Chlapci, ako družstvo obsadili 1. miesto. Chalani veľmi pekne ďakujeme.

Dievčenské družstvo reprezentovali Simona Procingerová 7. A,  Andrea Halajová 9. A, Timea Kozáková 5. A.

14. október 2011 - O pohár riaditeľa školy Demänovská cesta - atletická súťaž, ktorej sa zúčastnili mladší žiaci a žiačky. Pekne nás reprezentovali žiaci: Timea Kozáková 5. A - obsadila 1. miesto v behu na 600 metrov v hode kriketovou loptičkou obsadila 2. miesto. Koloman Puška 6. A - obsadil 3. miesto v behu na 600 metrov.

8. novembra a 9. novembra 2011 - účasť na okresnom kole  vo florbale mladších a starších žiakov. Súťaže sa zúčastnili žiaci 6. 8.,9., ročníkov. Snaha u chlapcov bola, no boli silnejší súperi. Aj tak vrelá vďaka

11. novembra 2011 - sa zúčastnila Ria Petríková z 8. B atletickej súťaže v Bratislave. V Bratislave sa z celého Slovenska zúčastnilo približne 70 športovo naladených žiakov. Ria Petríková súťažila v skoku do výšky a obsadila  krásne 3. miesto a v behu na 60 metrov bola z celkového počtu žiakov 70 na 13. mieste.

28. novembra 2011 - okresné kolo v stolnom tenise

2. decembra 2011- zapojenie sa do volejbalovej súťaže MIKI MIX- súťaž organizovala ZŠ v Okoličnom naši žiaci obsadili 6. miesto

30. januára 2012 - organizovala naša škola obvodové kolo v basketbale chlapcov. Chlapci bojovali, ale na postup to nestačilo.

22. februára 2012 - sa uskutočnilo na ZŠ Demänovská cesta v Liptovskom Mikuláši obvodové kolo vo  volejbale chlapcov.

21. marca 2012 - dievčatá 5., 7., ročníka našej školy reprezentovalo školu v obvodovom kole vybíjanej dievčat. Obsadili 3. miesto. Veľmi si ceníme obrovskú snahu dievčat.

3. apríla 2012 - volejbal MIX - k oslobodeniu mesta Liptovský Mikuláš. Školu reprezentovali Jamnická Tereza, Petercová Katarína, Petríková Ria, Lešťanová Lucia z 8. B, Halajopvá Andrea, Mikulajčík Roman, Baďura Dušan, Ondrej, Grigar Jakub z 9. A, Kysel Rastislav, Barbier Michal, Šepela Tomáš z 8. A.

4. apríla 2012 - Malý futbal 3. a 4. ročníkov k oslobodeniu mesta Liptovský Mikuláš  - 6. miesto

11. apríla 2012 - Veľký futbal

3. mája 2012 - Kinderiáda - školu reprezentovali Miriam Budiaková, Gregor Maliňák 2. ročník, Marika Takacsová, Rudolf Čonka 3. ročník, Natália Tomčíková, Samuel Čmil 4. ročník, Timea Kozáková, Matúš Baláž 5. ročník.

24. mája 2012 - Okresné kolo v atletike - hod kriketovou loptičkou - Martin Lovaštík  8. B -  4. miesto, Ondrej Ďuraj 7. A - 7. miesto, Tomáš Šepela 8. A -  8. miesto, Tereza Jamnická 8. B - 5. miesto

beh 1000 m žiaci - Roman Mikulajčík 9. A - 18. miesto, beh 800 metrov žiačky - Tereza Jamnická 8. B - 3. miesto, Timea Kozáková 5. A - 9. miesto,  vrh guľou - Peter Kysel 9. A - 5. miesto, Tomáš Šepela 8. A - 8. miesto, skok do výšky - Ria Petríková - 2. miesto

Nový školský rok 2012 / 2013

20. septembra 2012 - sa zúčastnili žiaci okresného kola cezpolného behu. V chladnom a daždivom počasí školu reprezentovali žiaci Martin Lovaštík 9. B, Michal Barbier 9. A, Koloman Puška 8. A, Tereza Jamnická 9. B, Simona Procingerová 8. A, Timea Kozáková 6. A.

5. októbra 2012 - OK Mestskej olympiády - obsadil náš žiak Šimon Čonka 2. miesto v hode kriketovou loptičkou.  Na olympiáde sme mali menšie zastúpenie žiakov, nakoľko sa v tomto termíne organizovala aj škola v prírode v Liptovskom Jáne.

11. októbra 2012 - Atletický štvorboj štvrtých ročníkov. Súťaž organizovala ZŠ M. R. Martákovej. Školu reprezentovali žiaci a žiačky Patrik Baláž, Kristián Cabúch, Kristián Murgoš, Martina Bobrovčanová, Ivana Pačajová, Marika Takáčová, Lucia Koreňová, Tamara Paulínyová. V konkurencii 8 škôl obsadili 4. miesto.

19. októbra 2012 - Okresné kolo - Stolný tenis chlapcov - našu školu úspešne reprezentovali Dominik Bučko, Gejza Čonka.

23. novembra 2012 - Okresné kolo - Stolný tenis dievčatá školu veľmi úspešne reprezentovali žiačky: Tereza Jamnická, Ria Petríková, Dominika Hybenová. Simona Procingerová. Žiačky obsadili 2. miesto.  Ďakujeme

7. decenbra 2012 - MIKIMIX - reprezentácia školy vo volejbale. Školu reprezentovali: D. Hybenová, L. Lešťanová, K. Petercová, R. Petríková, T. Jamnícká, M. Barbier, K. Kotlár, T. Šepela, M. Bartoš, B. Baláž, M. Lovaštík všetko žiaci 9. ročníka.

13. decembra 2012 - R. Kysel, O. Ďuraj, M. Hanák, M. Hodasová, M. Kováčová, T. Kozáková, reprezentovali školu v okresnom kole v plávaní.

30. januára 2013 - Obvodové kolo v basketbale žiakov -  žiaci nepostúpili do okresného kola. Výkonom však nezahanbili.

8. marca 2013 - Obvodové kolo volejbal žiačok - žiačky skončili na druhom mieste.

19. marca 2013 - v tento deň sa konali v okrese dve obvodové súťaže, a to: vybíjaná mladších žiačok a volejbal starších žiakov. Do oboch súťaží sme sa zapojili. Dievčatá podali veľmi dobrý výkon.